Hakkımızda

AQC TECHNIC Hakkımızda

Aqc - Technic; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, CE, Gost-R, UkrSepro belgeleri ve benzeri konularda hizmet vermektedir.Aqc - Technic; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, Kurumsal ve Kişisel Gelişim eğitimleri, CE, Gost-R, UkrSepro belgesi alımı hizmetlerinin yanında, müşterilerinin işletme problemlerine çözüm ortağı olmakta ve farklı bir bakış açısıyla katma değer oluşturarak rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.


Aqc Technic; Eğitim, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme Danışmanlığı olarak üç ana departmandan oluşmaktadır:Eğitim Bölümü; Yönetim Sistemleri, Kurumsal ve Kişesel gelişim eğitim içerikleri müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde hazırlanarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.Yönetim Sistemleri Bölümü; Danışmanlık verdiği firmaların performanslarını yükseltecek stratejiler geliştirmek, yönetim sistemleri kurulum sürecinin en önemli unsurlarındandır.Ürün Belgelendirme Bölümü; Firmaların ticari hayatta ihtiyaç duyduğu belgeleri hızla ve güvenle temin ederek, daha geniş pazarlara hitap etmeleri sağlanmaktadır.
Aqc Technic , Müşteri portföyünde tüm sektörden firmaların bulunması sebebiyle bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek düzeydedir. Bunun sonucu olarak da yeni müşterilerinin işletme yapılarını çabuk kavrayabilmekte, doğru çözüme daha hızlı ulaşabilmektedir.


AQC TECHNIC Misyon, Vizyon, Kalite Politikamız, İnsan Kaynakları

Türkiye’nin rekabet gücünü artırmak için; kalite bilincini yaygınlaştırmaya katkıda bulunmak ve müşterilerimize ait şirketlerin performanslarını geliştirici stratejiler geliştirmektir.

Kalite Danışmanlığında; tecrübeli ve bilgili ekibiyle ilk akla gelen ve tercih edilen şirket olmaktır.

-Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir ve şeffaf davranmak.


-İş ahlakını önde tutma ve etik sorumlulukların bilincinde olmak.


-Müşteri bilgilerinin gizliliğine önem vermek.


-Yönetim sistemleri danışmanlığı, ürün teknik danışmanlık, gıda güvenlik sistemleri, çevre ve iş güvenliği danışmanlığı ve kurumsal eğitim konularında sürekli kendimizi geliştirmek.


-Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak.


-Kurumlarımıza nitelikli ve özverili danışmanlık hizmeti vererek özgün değer ve çözümler üretmek


Aqc Technic olarak, şirketimizin hedeflerine ulaşmasının ve gelişmesinin en önemli unsurunun insan olduğu bilincinden hareketle, insan kaynaklarına yaklaşımımız aşağıda özetlenen ilkelere dayanır.- Görevin yetkinliğine uygun nitelikte insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,


- Kişilerin oluşturduğu birliktelik gücüne ve “ben” değil “biz” politikasına yönelik çalışma prensibi benimsemek,


- Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak.


- Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,


- Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak,Yukarıdaki tüm uygulamalarda etik kurallar ve fırsat eşitliğinin istisnasız uygulanmasını sağlamak.


Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini , kurumsal gücümüzün sembolü olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız, bize başvurun.


Aqc Technic gelişen organizasyon yapısıyla, özellikle yönetim sistemlerinde bilgi sahibi olan mühendislere ihtiyaç duymaktdır.


İş başvuru formunu göndermeniz halinde veri tabanımıza kaydedilecek ve uygun bir pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için info@aqc-cert.com e-posta adresine özgeçmişinizi gönderiniz.


Son yıllarda yaşanan global ekonomik gelişmelere paralel olarak, ülkemizde de “Kalite Danışmanlığı” hizmetinin önemi her geçen gün artmaktadır.


Kalite danışmanlığı hem teknik bilgi, hem de uzmanlık gerektirmesinin yanında mesleki tecrübenin önemli olduğu bir meslek dalıdır.


Sektörün önde gelen büyük firmaları arasında yer alan Aqc Technic; piyasadaki saygın ve güvenilir konumunu çalışan kalitesi ile birleştirerek, gelecek vaad eden, etik, sorumluluk sahibi, sürekli öğrenmeyi seven, katma değer üreten ve kaliteli hizmete inanan kişilerle çalışmak istemektedir.


Aqc Technic olarak, şirketimizin hedeflerine ulaşmasının ve gelişmesinin en önemli unsurunun insan olduğu bilincinden hareketle, insan kaynaklarına yaklaşımımız aşağıda özetlenen ilkelere dayanır.


- Görevin yetkinliğine uygun nitelikte insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,


- Kişilerin oluşturduğu birliktelik gücüne ve “ben” değil “biz” politikasına yönelik çalışma prensibi benimsemek,


- Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak.


- Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,


- Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak,


Aqc Technic gelişen organizasyon yapısıyla, özellikle mühendislik eğitimli takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır.


İş başvuru formunu göndermeniz halinde veritabanımıza kaydedilecek ve uygun bir pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.


Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.


Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için info@aqc-cert.com e-posta adresine özgeçmişinizi gönderiniz.