İnsan Kaynakları

Aqc Technic olarak, şirketimizin hedeflerine ulaşmasının ve gelişmesinin en önemli unsurunun insan olduğu bilincinden hareketle, insan kaynaklarına yaklaşımımız aşağıda özetlenen ilkelere dayanır.


- Görevin yetkinliğine uygun nitelikte insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,


- Kişilerin oluşturduğu birliktelik gücüne ve “ben” değil “biz” politikasına yönelik çalışma prensibi benimsemek,


- Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak.


- Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,


- Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak,


Yukarıdaki tüm uygulamalarda etik kurallar ve fırsat eşitliğinin istisnasız uygulanmasını sağlamak.


Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini , kurumsal gücümüzün sembolü olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız, bize başvurun.


Aqc Technic gelişen organizasyon yapısıyla, özellikle yönetim sistemlerinde bilgi sahibi olan mühendislere ihtiyaç duymaktdır.


İş başvuru formunu göndermeniz halinde veri tabanımıza kaydedilecek ve uygun bir pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için info@aqc-cert.com e-posta adresine özgeçmişinizi gönderiniz.İnsan Kaynakları